Kurumsal

Başkanın Mesajı

Fuzul Holding’in temelleri bundan tam 30 yıl önce İstanbul Fatih’te atıldı. Benimle aynı idealleri paylaşan, çalışmayı ve üretmeyi seven, koşullar ne olursa olsun doğruluktan vazgeçmeyen çalışma arkadaşlarım ve ailem ile inandığımız yolda kararlılık ve inançla yürüdük.

Bizi biz yapan değerlerimizden taviz vermeden, güvenilirlik, doğruluk, çalışkanlık ilkelerinden hareketle, hep daha iyi ve daha yeniyi hayal ederek büyüdük ve geliştik. Şirket kültürümüz gereği, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tuttuk. Ekonomik büyüme ve karlılığın önemine inandık. Değişime açık olduk. Temsil ettiğimiz sektörün en iyisi olmaya dair inanç ve hevesimizi koruduk. Üstün iş ahlakı ve dürüstçe çalışmayı ilke edindik. En önemli sermayemiz olan insan kaynağımızdan ödün vermedik. Sürekli gelişmek için kaynak oluşturmayı başardık.

Bu inanç ve değerlerle büyüdük, geliştik, bugünlere geldik. Yolculuğumuz süresince bizlerle yan yana yürüyen ve desteklerini esirgemeyen sevgili çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımız ve paydaşlarımıza katkıları ve sundukları değer için teşekkürlerimi sunuyorum. Var olduğumuz sürece, ülkemize ve toplumumuza bu anlayışla hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

Sevgi ve Saygılarımla,,

Fuzul Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Mahmut Akbal

Başkanın Mesajı